Lithuanian latvian

Naujienos

2020 metų naujiena!!!

- Kas tai? 

- Tai išmaniausias šiuo metu egzistuojantis laikrodukas / telefonas vaikams!

- Kuom jis ypatingas? 

- Pernelyg nevardijant visų super funkcijų tokių, kaip 4G interneto duomenų perdavimas, neįtikėtinai greitas vietos atnaujinimas, saugumo zona, skambučių galimybės, sms, pasiklausymas, ekrano raiška prilygstanti geriausiems mobiliems telefonams, HD vaizdo kamera, šie laikrodukai turi, taip visų lauktą, VAIZDO SKAMBUČIŲ FUNKCIJĄ!!! Ties tuo dirbome ilgai, ir esame tikri, kad tai patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams! Ir be viso to, baterijos talpa net 780mah! Palyginimui R4 modeliai, kurių baterija tarnauja apie 3 paras tarp krovimų, turi tik 600mah talpos baterijas!

Taigi, tariame drąsiai! Tai bene geriausias laikrodukas / telefonas vaikams!!

Apie mus rašo FB tinklaraštis tėveliams "mamišiukas" 0
https://www.facebook.com/mamisiukas/  "Vienas iš geriausių išradimų! Išmanusis - laikrodukas iš fb.com/saugokimevaikus ! Laikroduko GPS pagalba visad..
"Saugus Vaikas" laikrodukai jau ir lietuviškoje spaudoje!!! 0
"LIETUVĖ" - tai naujas žurnalas po lietuvišku dangum! Džiaugiamės, kad šis puikus leidinys dalinasi ir mūsų prekiniu ženklu! ..
Norime su jumis pasidalinti šiomis nuostabiomis akimirkomis :) 0
Vieno iš didžiausių Lietuvoje tinklaraščių tėveliams autorių "Cukrinis avinėlis" nori, kartu su mumis, pasidalinti keleta ​​nuostabių akimirkų :) ..
Rašyk
Skambink