Privatumo politika

Mūsų įmonės privatumo politika

Ši privatumo politika paaiškins, kaip mūsų organizacija naudoja asmens duomenis, kuriuos renkame iš jūsų, kai naudojatės mūsų svetaine.

 

Temos:

 

-Kokius duomenis mes renkame?

-Kaip mes renkame jūsų duomenis?

-Kaip mes naudosime jūsų duomenis?

-Kaip mes saugome jūsų duomenis?

-Rinkodara

-Kokios yra jūsų duomenų apsaugos teisės?

-Kas yra slapukai?

-Kaip mes naudojame slapukus?

-Kokio tipo slapukus naudojame?

-Kaip valdyti slapukus?

-Kitų svetainių privatumo politika?

-Mūsų privatumo politikos pakeitimai

-Kaip su mumis susisiekti?

-Kaip susisiekti su atitinkamomis institucijomis?

 

Kokius duomenis mes renkame?

Mūsų įmonė renka šiuos duomenis:

 

Asmens tapatybės informacija (vardas, el. Pašto adresas, telefono numeris ir kt.)

 

 

Kaip mes renkame jūsų duomenis?

Jūs tiesiogiai pateikiate Mūsų įmonei daugumą duomenų, kuriuos renkame. Mes renkame duomenis ir apdorojame duomenis, kai:

 

-Registruojatės internetu arba pateikiate bet kurio mūsų produkto ar paslaugos užsakymą.

-Savanoriškai užpildotee klientų apklausą arba pateikite atsiliepimus apie bet kurį mūsų produktą arba el. paštu parašote laišką.

-Naudojate arba peržiūrėkite mūsų svetainę naudodami savo naršyklės slapukus.

 

Kaip mes naudosime jūsų duomenis

Mūsų įmonė renka jūsų duomenis, kad galėtume:

 

-Apdoroti užsakymą ir tvarkykyti savo sąskaitą.

-Siųsti el. laiškus su specialiais pasiūlymais dėl kitų produktų ir paslaugų, kurios, mūsų manymu, jums gali patikti.

 

Jei sutiksite, mūsų įmonė pasidalins jūsų duomenimis su mūsų partnerių kompanijomis, kad jos galėtų jums pasiūlyti savo produktus ir paslaugas.

 

Kai mūsų įmonė apdoroja jūsų užsakymą, ji gali siųsti jūsų duomenis, taip pat naudoti gautą informaciją iš kredito informacinių agentūrų, kad išvengtų apgaulingų pirkimų.

 

Kaip mes saugome jūsų duomenis?

Mūsų įmonė saugiai saugo jūsų duomenis eshoprent serveriuose.

 

Mūsų įmonė saugos jūsų duomenis 5 metus. Kai pasibaigs šis laikotarpis, mes ištrinsime jūsų duomenis iš „eshoprent“ serverio.

 

Rinkodara

Mūsų įmonė norėtų jums atsiųsti informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, kurios, mūsų manymu, jums gali patikti, taip pat apie mūsų partnerių kompanijas.

 

Jei sutikote gauti rinkodaros pasiūlymus, vėliau visada galite jų atsisakyti.

 

Jūs turite teisę bet kuriuo metu neleisti mūsų įmonei susisiekti su jumis rinkodaros tikslais arba pateikti savo duomenis kitiems mūsų įmonės nariams.

 

Jei nebenorite, kad su jumis susisiektų rinkodaros tikslais, parašykite mums el. Laišką.

 

Kokios yra jūsų duomenų apsaugos teisės?

Mūsų įmonė norėtų įsitikinti, kad jūs gerai žinote visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

 

Teisė susipažinti - jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė pateiktų jūsų asmens duomenų kopijas. Mes galime imti nedidelį mokestį už šią paslaugą.

 

Teisė į ištaisymą - jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė ištaisytų bet kokią jūsų manymu netikslią informaciją. Jūs taip pat turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė pateiktų jūsų manymu neišsamią informaciją.

 

Teisė ištrinti - jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė ištrintų jūsų asmens duomenis tam tikromis sąlygomis.

 

Teisė apriboti duomenų tvarkymą - Jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis apribotų jūsų asmens duomenų tvarkymą.

 

Teisė prieštarauti duomenų tvarkymui - Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis prieštarauti, kad Mūsų įmonė tvarkytų jūsų asmens duomenis.

 

Teisė į duomenų perkeliamumą - jūs turite teisę reikalauti, kad mūsų įmonė tam tikromis sąlygomis perduotų mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

 

Jei pateiksite užklausą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, susisiekite su mumis el. Paštu:

 

Skambinkite mums: +37061145528

 

Arba parašykite mums: saugusvaikas@onlainas.com

 

Slapukai

Slapukai yra tekstiniai failai, dedami į jūsų kompiuterį, siekiant surinkti standartinę interneto žurnalo informaciją ir lankytojų elgsenos informaciją. Kai lankotės mūsų svetainėse, mes galime automatiškai rinkti informaciją iš jūsų naudodami slapukus ar panašią technologiją

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite allaboutcookies.org.

 

Kaip mes naudojame slapukus?

Mūsų įmonė naudoja slapukus įvairiais būdais, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje, įskaitant:

 

- Nuolat būsite prisijungę

- Supratimas, kaip naudojatės mūsų svetaine

 

Kokio tipo slapukus naudojame?

Yra keletas skirtingų tipų slapukų, tačiau mūsų svetainėje naudojami:

 

- Funkcionalūs - mūsų įmonė naudoja šiuos slapukus, kad mes jus atpažintume savo svetainėje ir prisimintume jūsų anksčiau pasirinktas nuostatas. Tai gali apimti pageidaujamą kalbą ir vietovę, kurioje esate. Naudojami pirmosios ir trečiosios šalies slapukai.

- Reklama - mūsų įmonė naudoja šiuos slapukus rinkdama informaciją apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, turinį, kurį peržiūrėjote, nuorodas, kuriomis vadovavotės, ir informaciją apie jūsų naršyklę, įrenginį ir jūsų IP adresą. Mūsų įmonė reklamos tikslais kartais dalijasi kai kuriais ribotais šių duomenų aspektais su trečiosiomis šalimis. Mes taip pat galime dalintis internetiniais duomenimis, surinktais per slapukus, su savo reklamos partneriais. Tai reiškia, kad kai lankotės kitoje svetainėje, jums gali būti rodoma reklama pagal jūsų naršymo modelius mūsų svetainėje.

 

Kaip valdyti slapukus

Galite nustatyti, kad jūsų naršyklė nepriimtų slapukų, o aukščiau pateiktoje svetainėje nurodoma, kaip pašalinti slapukus iš jūsų naršyklės. Tačiau kai kuriais atvejais kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali neveikti.

 

Kitų svetainių privatumo politika

Mūsų įmonės svetainėje yra nuorodų į kitas svetaines. Mūsų privatumo politika taikoma tik mūsų svetainei, taigi, jei spustelėsite nuorodą į kitą svetainę, turėtumėte perskaityti jų privatumo politiką.

 

Mūsų privatumo politikos pakeitimai

Mūsų įmonė reguliariai tikrina savo privatumo politiką ir pateikia atnaujinimus šiame tinklalapyje. Ši privatumo politika paskutinį kartą atnaujinta 2021 m. Gegužės 12 d.

 

Kaip susisiekti su mumis

Jei turite klausimų apie mūsų įmonės privatumo politiką, duomenis, kuriuos mes saugome, arba norėtumėte pasinaudoti viena iš savo duomenų apsaugos teisių, nedvejodami susisiekite su mumis.

 

Rašykite mums el. Paštu: saugusvaikas@onlainas.com

Skambinkite mums: +37061145528

 

Kaip susisiekti su atitinkama institucija

Jei norite pranešti apie skundą arba manote, kad mūsų įmonė tinkamai nesprendė jūsų susirūpinimo, galite kreiptis į informacijos komisaro biurą.

 

Europos elektroninė vartotojų ginčų sprendimo platforma - ec.europa.eu/odr/, kur galima pateikti prašymą / skundą. Tai galima padaryti ir susisiekus su Valstybės teisių apsaugos tarnyba (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. Paštas P. Tarnyba@vvtat.lt, telefonas 852626751, faksas (85) 2791466, svetainė www.vvtat.lt.

Perkamiausios prekės Visos prekės
8 įvertinimai
NAUJAUSIAS RS30 modelis, dar išmanesnis ir turintis dar daugiau funkcijų! Mėlynos spalvos ..
Nuo €9999€12999
5 įvertinimai
4G-lite laikrodis pilnas išmanių funkcijų, ir programėlių tokių kaip: Vaizdo skambutis, ka..
Nuo €8899€9999
7 įvertinimai
Specialiai Jums 2023 metų ekonomiškiausias modelis! Skambinimas tiek iš, tiek į lai..
Nuo €2999€5999
3 įvertinimai
Naujasis ekonomiškas laikrodukas, kuris yra prieinamas visiškai visiems, bet savo funk..
Nuo €4999
Rašyti
Skambinti