Planšetinis kompiuteris vaikams

NaujienaPopuliari
Akcija -33%

Prekės kodas: K717

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Pristatome tobulą planšetę vaikams nuo 3 iki 7 metų amžiaus, sukurtą suteikti saugią ir smagią skaitmeninę patirtį. Ši planšetė turi specialų dėklą, atsparų vaikaų išdaigoms, su pastatymo galimybe, todėl jis puikiai tinka mažoms rankytėms. 7 colių HD ekranas suteikia aukštos kokybės audiovizualinę patirtį, kuri tikrai pradžiugins jaunuosius mokinius.

Planšetėje yra 1 GB RAM ir 8 GB ROM, todėl ji puikiai tinka nuotraukų, muzikos ir vaizdo įrašų laikymui, o papildomos mikro SD korteles leidžia išplėsti atminties talpą iki 32 GB. Planšetėje yra įdiegta IWAWA vaikams skirta programinė įranga, kurioje yra tūkstančiai knygų be reklamų, žaidimų, vaizdo įrašų ir programų, užtikrinant, kad jūsų vaikas turėtų prieigą prie įvairaus pobūdžio mokomų ir pramogų turinio.

Ši planšetė taip pat yra aprūpinta tėvų kontrolės funkcija, leidžiančia tėvams filtruoti turinį pagal vaiko amžių, nustatyti mokymosi tikslus ir laiko apribojimus, bei suteikti prieigą prie programų. Tėvai gali ramiai miegoti žinodami, kad jų vaikas saugiai tyrinėja ir mokosi valdomoje skaitmeninėje aplinkoje.

Planšetė turi priedų rinkinį, įskaitant įkrovimo adapterį, USB kabelį, ekrano apsauginę plėvelę ir nemokamas dovanas vaikams. 

Iš esmės, ši planšetė yra puikus pasirinkimas tėvams, ieškantiems saugios, mokomos ir pramogos turinčios skaitmeninės patirties savo vaikams. Dėl paprasto naudojimo sąsajos.

Akcijai skirtų prekių kiekis ribotas!

Atmintis - 4GB
Palaikoma atmintis - iki 32GB SD/TF kortelės
Rišys - Wifi
Ekrano raiška - 1024*600 HD
Palaikomi formatai - MP3, WMA, MP2,OGG,AAC,M4A,FLAC,APE,3GP,WAV
 
€9999 €14900 su PVM
Sutaupote - €4901
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Garantija: 2
PUIKU! Labai smagus daiktas, galima reguliuoti ir valdyti tėvams. Labai patiko. Visos funkcijos naudingos, smagios. Geras meniu ir nereikia dažnai krauti.
REKOMENDUOJU
Šiek tiek ilgesnis pristatymas, nei tikėjomes, bet prekė atitinka aprašymą ir pateisino visus lūkesčius. rekomenduosime ir draugams.
Puiki dovana vaikui
Vertas visų sumokėtų pinigų! Labai patinka!!
Parašyti atsiliepimą
Rašyti
Skambinti